Predaj a montáž po celom slovensku

Odborné poradenstvo u vás doma zadarmo

Cenová ponuka a zameranie zadarmo

+421 911 078 833

Každý deň od 7:00 do 22:00

+421 911 078 833

Každý deň od 7:00 do 22:00

+421 911 078 833

Každý deň od 7:00 do 22:00

Vchodové dvere

Vieme, že každý je iný a každému vyhovuje niečo iné, a preto sme pre Vás vytvorili viac možností prezerania dverí

Ako si vybrať tie správne dvere?

Pozrite si video 🙂

Ako si správne nakonfigurovať vchodové dvere?

Exkluzívne vchodové dvere VOLITA

Vchodové dvere spolu s oknamibránou do duše každej budovy. Sú prvým objektom záujmu, keď sa vraciate domov a slúžia na ochranu vnútorných priestorov pred nepovoleným vniknutím. Naše produktové rozpätie vchodových dverí je rôznorodé, od klasických až po luxusné, avšak všetky dvere disponujú dôležitými technickými kritériami – elegantný vzhľad, vynikajúce izolačné vlastnosti a špičková ochrana proti vlámaniu.

Bezpečnosť vchodových dverí je prvoradá

Exterierové dvere sú najrizikovejšou časťou domu z pohľadu možného infiltrovania sa do vnútra budovy s úmyslom krádeže. Z tohto dôvodu dohliadame pri výrobe na výber kvalitných materiálov a moderných technologických postupov, aby sme znížili riziko vlámania na minimum. Taktiež dbáme, aby všetky naše vchodové dvere spĺňali vysoké technicko-izolačné vlastnosti a boli odolné proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, UV žiareniu a vydržali plne funkčné niekoľko desiatok rokov. Ku všetkým výrobkom dávame 12 ročnú záruku v prípade, že okná budú raz ročne servisované našim špecializovaným technikom. Bez servisných prehliadok je štandardná záruka 24 mesiacov a havarijný servis v cene, pokiaľ nedostatok nevznikol cudzím zavinením.

Viac ako 100 druhov vchodových dverí

V našej aktuálnej ponuke výrobkov sa nachádza viac ako 100 rôznych modelov vchodových dverí. Produktová škála je nesmierne komplexná, od moderného vzoru cez luxusný dizajn až po futuristické prevedenie. Svoje dokonalé dvere podľa vlastných preferencií si u nás nájde naozaj každý zákazník. Vchodové dvere vyrábame z troch rôznych typov materiálov – plast, hliník alebo drevo a na výber je množstvo farebných odtieňov. Medzi najobľúbenejšie modely patria 01, 07 alebo 46.  Okrem vchodových dverí si môžete u nás objednať aj rôzne druhy okien, sekcionálnych garážových brán alebo doplnkový sortiment, aby všetky časti Vášho domu dokonale ladili. 

Vyskladanie dverí podľa predstáv

Prostredníctvom našej služby konfigurátor dverí si môžeme priamo na webovej stránke poskladať svoje vysnívané dvere, ako legové kocky. Na výber máte konkrétny model dverí, ich farbu a druh madla. Navyše si môžete nastaviť aj farbu Vašej fasády, aby ste naživo videli, ako budú dvere ladiť s exterierom budovy. V prípade záujmu nám môžete poslať fotku otvoru a my Vám do 24 hodín pošleme návrh zakomponovaný priamo v obrázku. Kompletný video návod na konfiguráciu môžete nájsť v spodnej časti tejto stránky. 

Odborné poradenstvo priamo u Vás doma zadarmo

Správny výber vchodových dverí môže byť niekedy veľmi časovo náročný proces a radi Vám pomôžeme pri rozhodovani, ktoré prevedenie je pre Vás to najlepšie. Stačí nás kontaktovať a náš odborný pracovník sa o všetko postará. V prípade záujmu prídeme spraviť bezplatnú obhliadku priestorov a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Dodávame a montujeme naše produkty po celom Slovensku. Niekoľko užitočných informácií ohľadom dverí môžete nájsť aj na našom blogu. 

Scroll to Top

Náš e-shop

Okná a dvere skladom

Ahoooj 😀

Pomôžem ti?

Zavolaj nám :)

+421 911 078 833

Jozef

Poradca/ obchodný zástupca

Zavolajte mi

+421 911 078 833

Pomôžem Vám pri výbere

Jozef

Poradca/ obchodný zástupca

Zavolajte mi

+421 911 078 833

Pomôžem Vám pri výbere

Potrebujete poradiť pri výbere okien?