Exkluzívne hliníkové okná Volita

Hliníkové okná sú aktuálnym fenoménom modernej architektúry posledných niekoľko rokov. Spolu s plastovými oknami sa najčastejšie montujú v luxusnejších novostavbách a v kombinácií s exterierovými žalúziami dodávajú rodinným domom alebo priemyselným budovám nádych moderna. Disponujú vysokou mierou tepelnej a zvukovej izolácie, sú odolné voči nepriaznivým meteorologickým podmienkam a nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Na rozdiel od PVC okien sú hliníkové profilové systémy finančne drahšie, avšak pri mohutnejších oknách sú ideálnym riešením. Hliník je v porovnaní s plastom oveľa stabilnejší a pevnejší, čo zaručuje kvalitnejšie a bezpečnejšie prevedenie pri rozmerovo väčších a technologicky zložitejších systémoch. Taktiež, hliníkové okná majú v priemere o 50 rokov vyššiu životnosť, ako ostatné materiálové varianty.

Ekonomická

Štandart

Viac informácii o hliníkových oknách Volita

Zaručujeme prvotriednu kvalitu našich hliníkových okenných systémov

Pre všetky naše hliníkové profily je dôležitá prémiová kvalite estetického a zároveň technicko-izolačnačného prevedenia. Rámy okien vyrábame z exkluzívnych materiálov, aby vydržali maximálne funkčné niekoľko dekád. Všeobecne majú hliníkové okná o niečo horší index unikania tepla cez rám, preto využívame modernú technológiu tepelných mostov, ktoré zabezpečujú elimináciu tohto nedostatku a znižujú prenik teplo von z budovy. Ďalším podstatným faktorom je správna montáž okien, ktorá dokáže spolu so zateplením budovy znížiť únik tepla až o 40%. Ku všetkým hliníkovým oknám dávame 12 ročnú záruku v prípade, že okná budú raz ročne servisované našim špecializovaným technikom. Bez servisných prehliadok je štandardná záruka 24 mesiacov a havarijný servis v cene, pokiaľ nedostatok nevznikol cudzím zavinením. Dôležitá je aj samotná starostlivosť o okná a ich pravidelný servis, aby Vám fungovali niekoľko desiatok rokov, ako nové. Zopár užitočných tipov zo sveta okien môžete nájsť na našom blogu alebo nás kontaktujte a my Vám radi prídeme spraviť servis a vyriešiť vzniknutý problém priamo na mieste.

Rozsiahly výber hliníkových okien pre každý druh stavby

Produktová rada našich hliníkových systémov je veľmi rozsiahla. Preto sme rozdelili naše výrobky do troch základných kategórií podľa cenovej dostupnosti, technickej konštrukcie, farebnej škály odtieňov a iných technologických parametrov, pre rýchlejšiu orientáciu pri výbere. Základné rozdelenie tried je ekonomická, zlatá stredná cesta a pre náročných. Každý druh hliníkových okien má svoje špecifické kritéria, avšak najžiadanejšie produkty sú z kategórie zlatej strednej cesty, ktorá kombinuje optimálnu cenu a vysoko kvalitné technické prevedenie. Najobľúbenejšie sú profily IMPERIAL a MB86. Okrem hliníkových okenných systémov si môžete u nás pod jednou strechou objednať parapety, žalúzie, strešné okná alebo garážovú bránu, aby všetky časti Vašej budovy do seba esteticky zapadali.

Odborné poradenstvo priamo u Vás doma zadarmo

Správny výber hliníkových okien môže byť niekedy veľmi časovo náročný proces a radi Vám pomôžeme pri rozhodovani, ktoré prevedenie je pre Vás to najlepšie. Stačí nás kontaktovať a náš odborný pracovník sa o všetko postará. V prípade záujmu prídeme spraviť bezplatnú obhliadku priestorov a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Dodávame a montujeme naše produkty po celom Slovensku.

Dohodnite si bezplatnú obhliadku a zameranie u Vás doma.

Napíšte nám alebo nám zavolajte