Exkluzívne plastové okná Volita

Plastové okná naberajú za posledné tri dekády enormnú popularitu a spolu s hliníkovými oknami sa montujú na takmer každú novostavbu. Postupne nahrádzajú drevené profily pri rekonštrukcií starých budov. V súčasnej dobe predstavujú plastové konštrukcie okien jednu z najideálnejších riešení z pohľadu dobrej ekonomickej dostupnosti a zároveň si držia prvotriednu kvalitu technického a estetického prevedenia. Medzi hlavné benefity plastových profilov patrí optimálna cenová relevancia, dlhodobá životnosť, minimálne náklady na údržbu, vysoká tepelná a zvuková izolácia. Pozrite si našu ponuku plastových okien volita a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ekonomická

Štandart

Viac informácií o plastových oknách Volita

Dbáme na prémiovú kvalitu našich plastových profilových systémov

Okrem kvalitného estetického prevedenia si potrpíme na vyrábanie PVC okien z prvotriednych materiálov. Všetky naše produkty spĺňajú vysoké technicko-izolačné kritéria, aby vykonávali svoj účel niekoľko desiatok rokov. Z tohto dôvodu Vám ku všetkým plastovým oknám dávame 12 ročnú záruku v prípade, že okná budú raz ročne servisované našim špecializovaným technikom. Bez servisných prehliadok je štandardná záruka 24 mesiacov a havarijný servis na naše produkty v cene, pokiaľ porucha nevznikla cudzím zavinením. Správne osadené okná v kombinácií so zateplením budovy dokážu udržať teplo vo vnútri až o 40% efektívnejšie, čím dokážete rýchlejšie vykúriť všetky miestnosti a ušetríte peniaze na energiách. Aj napriek tomu, že plastové okná sú takmer bezúdržbové, je dôležité sa o ne starať a servisovať ich v pravidelných intervaloch, aby Vám v dlhodobom horizonte bez problémov slúžili, ako čisto nové. Na našom blogu si môžete prečítať užitočné rady na údržbu okien alebo v prípade záujmu Vám radi prídeme spraviť servis, a vyriešime vzniknutý problém priamo na mieste.

Široký výber plastových okien pre každý typ budovy

Naša firma ponúka niekoľko typov plastových konštrukcií podľa množstva komôr, vrstiev tesnenie, farebných variant a iných dôležitých technických parametrov. Preto sme rozdelili naše plastové okná do troch nosných kategórií na základe ceny a konštrukčných kritérií pre rýchlejšiu orientáciu pri výbere. Naša ponuka sa skladá z ekonomickej triedy, zlatej strednej cesty a pre náročných klientov. Každý druh rozdelenia je určený pre iný typ budovy a špecifické požiadavky zákazníka. Najobľúbenejším riešením je zlatá stredná cesta, ktorá spája priaznivú cenu a vysokú kvalitu technologickej stránky PVC okien. Medzi najžiadanejšie profily patria Streamline 76 a BLUEVOLUTION 82 . K plastovým oknám je možné si u nás objednať aj žalúzie, parapety, strešné okná, vchodové dvere alebo garážovú bránu, aby všetko na Vašom dome dokonale esteticky ladilo.

Odborné poradenstvo priamo u Vás doma zadarmo

Správny výber plastových okien môže byť niekedy veľmi časovo náročný proces a radi Vám pomôžeme pri rozhodovani, ktoré prevedenie je pre Vás to najlepšie. Stačí nás kontaktovať a náš odborný pracovník sa o všetko postará. V prípade záujmu prídeme spraviť bezplatnú obhliadku priestorov a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Dodávame a montujeme naše produkty po celom Slovensku.

Dohodnite si bezplatnú obhliadku a zameranie u Vás doma.

Napíšte nám alebo nám zavolajte