Predaj a montáž po celom slovensku

Odborné poradenstvo u vás doma zadarmo

Cenová ponuka a zameranie zadarmo

+421 911 078 833

Každý deň od 7:00 do 22:00

+421 911 078 833

Každý deň od 7:00 do 22:00

+421 911 078 833

Každý deň od 7:00 do 22:00

Kvalitné strešné okná

stresne okno 1

Termoizolačný výlez

stresne okno 2

Strešné okno VOLITA 5000

Exkluzívne strešné okná Volita

Strešné okná majú najčastejšie uplatnenie v niekoľko podlažných bytových domoch alebo kancelárskych budovách. Strešné okenné systémy sú rozumným riešením v podkrovných priestoroch, ktoré nie sú často navštevované, ale je potrebný prienik denného svetlo do vnútra. Taktiež môžu spĺňať funkciu prechodových dverí medzi budovou a strechou v prípade potreby. Strešné profily poskytujú cenovo lacnejšiu alternatívu ku plastovým alebo hliníkovým oknám, avšak ich kvalitu z technicko-izolačného hľadiska držíme na vysokej úrovni. Typickým príkladom môže byť strešné okno namontované v kúpeľni, ktorá sa nachádza priamo pod strechou rodinného domu.

Prémiová kvalita našich strešných okenných systémov je na prvom mieste

Strešné profily okien sú jedným z najrizikovejších častí domu z pohľadu vplyvu zlých meteorologických podmienok. Kvôli tomu, že sa nachádzajú na strechách budov musia byť vyrobené z prvotriednych prostriedkov, aby boli dlhodobo odolné voči nepríjemným poveternostným podmienkam, škodlivému UV žiareniu a disponovali mimoriadnymi izolačnými vlastnosťami. Z tohto dôvodu pečlivo dbáme na výber tých najlepších materiálov, čím zaručujeme spoľahlivosť našich produktov a ich maximálnu funkčnosť na niekoľko desiatok rokov. Ku všetkým strešným oknám dávame 12 ročnú záruku v prípade, že okná budú raz ročne servisované našim špecializovaným technikom. Bez servisných prehliadok je štandardná záruka 24 mesiacov a havarijný servis v cene, pokiaľ nedostatok nevznikol cudzím zavinením. Kľúčovým faktorom je správna montáž okenných systémov, vďaka ktorej dokážete udržať až o 40% viac tepla vo vnútri budovy. Dôležitá je pravidelná starostlivosť a servis, aby boli okná plne funkčné aj po rokoch. Periodicky prinášame praktické informácie zo sveta okien na našom blogu alebo Vám radi prídeme spraviť servis strešného okna priamo na mieste.  

Dve patentové varianty otvárania strešných profilov 

Naša firma vyrába strešné okná v dvoch rozličných prevedeniach – termoizolačný výlez alebo Volita 5000. Termoizolačný výlez prepája klasické strešné okno slúžiace na osvetlenie miestnosti s prechodom medzi vnútorným priestorom budovy a strechou. Vďaka patentu otvárania je možné vyklopiť okno do 90°, čím je zabezpečený bezproblémový vstup na strechu pre dospelú osobu. Výlez taktiež disponuje dvoj polohovateľnou reguláciou vetrania prostredníctvom medzery medzi krídlom a rámom okna. 

Volita 5000 je optimálne riešenie pre podkrovné miestnosti, ktoré potrebujete rozsvietiť denným svetlom. Patent otvárania je schopný otočiť okno až o 120°, vďaka čomu dokážete efektívne vyvetrať izbu a taktiež umyť vonkajšiu časť skla priamo z vnútra. U nás môžete pod jednou strechou nájsť okrem strešných okien aj  parapety, žalúzie alebo garážovú bránu, aby celá Váša budova dokonale ladil.  

Odborné poradenstvo priamo u Vás doma zadarmo

Správny výber strešných okien môže byť niekedy veľmi časovo náročný proces a radi Vám pomôžeme pri rozhodovani, ktoré prevedenie je pre Vás to najlepšie. Stačí nás kontaktovať a náš odborný pracovník sa o všetko postará. V prípade záujmu prídeme spraviť bezplatnú obhliadku priestorov a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Dodávame a montujeme naše produkty po celom Slovensku

Scroll to Top

Náš e-shop

Okná a dvere skladom

Ahoooj 😀

Pomôžem ti?

Zavolaj nám :)

+421 911 078 833

Jozef

Poradca/ obchodný zástupca

Zavolajte mi

+421 911 078 833

Pomôžem Vám pri výbere

Jozef

Poradca/ obchodný zástupca

Zavolajte mi

+421 911 078 833

Pomôžem Vám pri výbere

Potrebujete poradiť pri výbere okien?